Farklı Göğüslere Uygun Sütyen Modelleri!

Different types icons of bras and pants- Illustration silhouette
sütyen çeşitleri nelerdir, sütyen çeşitleri ve özellikleri, sütyen türleri, Doğru sütyen seçimi, Meme Tipine Göre Sütyen Seçimi, Vücut tipine göre sutyen seçimi

ThirdLove markasının yaptığı çalışma 7 farklı meme tipini ve uygun sütyen modellerini açıklıyor Dünya büyük göğüsler ve küçükler olarak ikiye ayrılıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. İç giyim markası ThirdLove ’un çalışmasına göre 7 farklı meme tipi var!

ThirdLove Ürün Geliştirme Müdürü Ra ’el Cohen, ‘ Ürünlerimizin tasarım sürecinde vücudun doğal biçimine uyan sütyenlerin müşterilerimizi mutlu ettiğini keşfettik. ’ diyor. Bu noktadan hareketle farklı meme tiplerini ve onlara en uygun sütyen modellerini inceleyen iç giyim markası kendi vücuduna uygun sütyen seçmekte zorlanan kadınları bilgilendiriyor.

İşte 7 meme tipi ve uygun sütyen modeli… Asimetrik: Bir memenin diğerinden büyük olması durumu minorden majör duruma kadar sınıflandırılır. Asimetrik memelerin görünümü sütyen destekleriyle eşitlemek mümkün. Diğerinden küçük olan memeye tek veya çift destek pedi eklenebilir.
Çan: Geniş başlayan memeler orta kısımda dolgunlaşır ve uç kısımda daralır. Bu meme tipi ağırlıklarından dolayı tam kavrayıcı sütyenlerle en iyi görünüme ulaşır. Normal sütyenlerde ağırlık yapan memeler omuzları aşağı çeker ve sütyen askıları yeterli desteği sağlayamaz. Zıt kutuplar: Meme uçlarının dışarıya dönük olduğu bu tipte meme, zarif bir ivmeyle genişler ve uçlara doğru daralır. Tişört stili ve destekli sütyenler memeleri birbirine yaklaştırır ve güzel bir görünüm yaratır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git